Myślisz o przyszłości swojego dziecka ? 

Kurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży. Już w młodym wieku młodzież jest zainteresowana technologiami informatycznymi. Dzieci od najmłodszych lat, mają styczność z urządzeniami typu smartphone czy tablet.

W niedalekiej przyszłości, młody człowiek staje przed dylematem, jaką szkołę wybrać? co chce robić? czym się zajmować?. Nauka tworzenia stron internetowych i blogów, na naszym kursie niewątpliwie pomoże w podejmowaniu  ważnych decyzji w życiu. 

Proponowany przez nas kurs to tylko wstęp, do przygody z technologiami IT, a być może z przyszłą karierą Twojego dziecka.

 

Terminy zajęć z uczniami ustalamy, tak aby nie zaburzyć codziennych obowiązków szkolnych.

Nie jest potrzebna jakakolwiek wiedza z programowania. Jest to kurs dla dzieci, więc nie wymagamy takiej wiedzy. Szkolenie jest praktyczne z teorią włącznie na własnym bądź szkolnym komputerze. Pod okiem praktyka, rozwijane będą umiejętności dziecka. Kurs może być prowadzony w języku angielskim.

 

 

Po naszym kursie, uczeń  będzie potrafił samodzielnie stworzyć stronę internetową, bloga lub sklep internetowy. Będzie potrafił obsługiwać system zarządzania treścią, tworzyć skrzynki pocztowe oraz dostęp dla innych użytkowników, jeżeli będzie miał takie życzenie.

Po odbytym kursie, uczeń będzie miał możliwość stworzenia swojej oficjalnej, prywatnej strony na naszych serwerach, i będzie mógł ją samodzielnie obsługiwać i aktualizować.